Versiyon 1 (Mock up)

Projeye hayal ettiklerimizi anlatabilmek için mock up ile başladık.

Versiyon 2

Hopi dünyasının bir snapshot’ını, uygulamanın merkezinde konumlandırdık.

Versiyon 3

Uygulama son dokunuşlarla yayına giriyor.

Proje Ekibi

Sıla Karagöl UX Researcher
Alışveriş, ihtiyaçları ve fırsatları satın alma gibi düşünülse de; kazanma, takip etme, onaylama, onaylanma, kontrol etme gibi motivasyonların da bulunduğu sektöre, zamana ve lokasyona göre farklı değişkenleri olan sosyal bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor.
Eren Alakiraz UX Designer
Tasarladığımız wireframe’lere şirfket genel müdürünün bizzat dahil olması ve ondan gelen yorumların kullanıcı testleri ile optimize edilmesi, Hopi’nin gerçekten iyi bir ürün olmasının nedenlerinden biridir.
Mehmet Emin Ciddi UI Designer
Cem Boyner ve ekibi ile çalışmak ve Cem Bey’in proje ile ilgili heyecanına bizzat tanık olmak beni çok motive etti. Bu heyecanı projeye yansıtacak yeni tasarım trendlerini kullanmaya özen gösterdim. Tasarladığım bir arayüzün milyonlarca insan tarafından kullanılacağını bilmek beni ayrıca mutlu ediyor.
Oğuz Arıkan UI Designer
Hopi'nin bugün ortaya koyduğu değeri düşününce, bu projenin bir parçası olabilmek ve ürüne olan tutkuları, çalışma hırslarıyla sınırlarımızı her daim zorlayan Boyner ekibiyle çalışmak müthiş bir deneyimdi.
Mustafa Dalcı Founder
Hopi, benim ve ekibimin baştan sona içinde bulunmaktan son derece mutluluk duyduğu bir proje. Araştırma ve tasarım sürecinde online ve offline alışveriş deneyiminin tamamına dokunuyor olmak bize çok şey kattı. Bu süreçte bize hayal ettiklerimizi gerçekleştirme fırsatı sunan Hopi Ekibi’ne ayrıca teşekkür etmek isterim.