Userspots Etkinlikler

Paylaşarak daha çok şey öğreneceğimize, sektöre ve profesyonellere değer katacağımıza inanıyor ve etkinliklerimizi büyük bir heyecanla düzenliyoruz. Tecrübe ve birikimlerimizi aktarmakla kalmıyor hem UX alanındaki en iyi isimlere hem de deneyimini paylaşmak isteyen kişilere sahnede yer veriyoruz.

Userspots 2020 Yaklaşan Etkinlikler

01
#UXAlive 2020 İstanbul
Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik alanında bölgenin ilk, Avrupa’nın ise popüler etkinliklerinden biri olan UXAlive Konferansı, dünyanın farklı bölgelerinden çok sayıda profesyoneli yılda iki kez, İstanbul ve Berlin'de buluşturuyor. 2020 UXAlive İstanbul'un tarihi ise çok yakında açıklanacak!
01
#UX Camp Online 2020
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı alanında farkındalık yaratmak, gelişimine öncülük etmek ve yeni mezun arkadaşlarımıza yeni bir iş alanı açmak amacıyla çıktığımız bu yolculukta, 10 yılı aşan deneyimimizi paylaşıyoruz. 17 Ağustos - 11 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek kamp için son başvuru tarihi 3 Ağustos!

Kolektif UX Talks

Kolektif House ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Kolektif UX Talks” macerasında farklı sektörlerden fikir önderleri ile bir araya geliyor ve yenilikleri sizlerin de katılımıyla tartışıyoruz.

Sunum yapmanın çok ötesinde olan bu etkinlikte dünyada neler oluyor, trendler nedir gibi birçok konuyu startuplarla, fikir önderleriyle, alanında profesyonel kişilerle ve katılımcılarımızla birlikte konuşuyor, soruları yanıtlıyor ve birlikte keşfe çıkıyoruz. Hem Userspots hem de Kolektif House sosyal medya hesaplarından güncel olarak duyurulan bu etkinliğimiz için yapmanız gereken tek şey online olarak ücretsiz kayıt olmak!
kolektif-ux-talks

UXAlive Konferansları

Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik alanında bölgenin ilk, Avrupa’nın ise popüler etkinliklerinden biri olan UXAlive Konferansı, dünyanın farklı bölgelerinden çok sayıda profesyoneli yılda iki kez, İstanbul ve Berlin’de buluşturuyor. İki gün süren konferansa dünyanın dört bir yanından farklı profildeki katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor.

Berlin’de 150+ İstanbul’da ise 300+ misafiri ağırlayan UXAlive, ikinci gün gerçekleşen atölyeler ile katılımcılarına yeni deneyimler yaşatıyor. Konferansın ikinci gününde ise, dijital medya ve içerik, e-ticaret, finans, UX araçları ve UX metodolojisi gibi birbirinden faydalı atölye çalışmaları uzmanların öncülüğünde tamamlanıyor.
İnceleyin
youtube-logoyoutube
YouTube kanalımızda çektiğimiz kısa videolarla aklınızdakileri cevaplayarak her zaman daha çok öğrenilmesinden ve paylaşılmasından yanayız!
Kanalımızı İnceleyin
This is some text inside of a div block.
İletişimde Kalalım
Farklı sosyal ağlardan bizi takip ederek eğitim, etkinlik, duyurular ve güncel tüm işlerimizden haberdar olabilirsiniz.
Sizin de anlatmak ve paylaşmak istediğiniz deneyimleriniz varsa, bizi etkinliğinize davet etmek isterseniz ya da başka sorularınız varsa bize ilgili adreslerden ulaşabilirsiniz.
Userspots
Tel:
+90 212 272 77 66