Blog

UX Camp Winter Başlıyor!

uxcamp152

Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz UX Camp ile yoğun bir ilgi ve 5 haftalık muhteşem bir deneyim yaşadık. Bu ilginin ve deneyimin sonucunda, katılmak isteyip zaman kısıtından dolayı bizimle olamayan arkadaşlarımızı da düşünerek, yepyeni bir konsept ile UX Camp Winter’ı hazırladık!

Kış kampı, tasarıma meraklı, öğrenmekten bıkmayan herkese açık olacak ve 1-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Teorik bilgilerin yanında atölye çalışmaları ile dolu dolu geçecek bir program sizleri bekliyor!

Öğrenmenin en verimli şekilde gerçekleşebilmesi için, katılımcı sayısına belli bir sınır koymamız gerekiyor. Seçim yaparken en adil şekilde davranmak için de, yaz kampında olduğu gibi bir tasarım sorusu ile çözümlerinizi değerlendireceğiz. Bu değerlendirmeler sonucunda seçilen arkadaşlarımıza vereceğimiz kamp bursu ile 1 haftalık maceraya başlayacağız.

Profesyonel katılımcılara da açık olacak kampın içeriğini çok yakında duyuracağız.

Ayrıntılar için bizi takip etmeye devam edin ve mail listemize katılmayı unutmayın! Unutmadan, neler olmuş UX Camp’15 boyunca diyorsanız, buyrun, katılımcılarımızla yaptığımız röportajlardan dinleyin!

PAYLAŞ

comments powered by Disqus