KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI

18-19-20 Aralık
3 Günlük Eğitim Bedeli
2.450 TL + KDVdesign thinking

Eğitim Tarihleri Yakında Açıklanacak!
3 Günlük Eğitim Bedeli
2.500 TL + KDV

EĞİTİMLERİMİZ

image

KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Eğitimi katılımcıların konuyla ilgili temel kavramlar hakkında genel bilgi sahip olacakları 3 günlük bir eğitim programıdır.
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Eğitimi ile hem karar vericilerin hem de tasarım geliştirme süreçlerini bizzat üstlenen (veya buna eşlik eden) ekibin söz konusu sürece hakim olmasının yanında, atölye çalışmaları ile teknik bilgileri pekiştirilerek konuyla ilgili bilinç kazanması hedeflenir.


DOKÜMANI İNDİR
image

DESIGN THINKING

Tasarım odaklı düşünce eğitiminde katılımcılara “tasarımcı gibi düşünme” metodolojilerinin farklı yöntemleri, vaka analizleri, başarı ve başarısızlık hikayeleri üzerinden anlatılması ve uygulanması planlanmaktadır.

3 gün süren eğitimde, değer önerisi tespiti, fikir üretme, prototip oluşturma olmak üzere katılımcılara 3 ana başlıkta eğitim verilmektedir. Bu eğitim esnasında katılımcılar problem analizi, persona oluşturma, kullanıcı görüşmeleri yapma, görsel şema oluşturma, fikir oluşturma, konsept ve prototip oluşturma gibi konuları teoriden pratiğe dönüştürerek tecrübe ederler.

eğİtİm taleplerİnİz İçİn
Bİze Ulaşın

Bireysel veya kurumsal eğitim talepleriniz için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız. 


Adres: Eski Büyükdere Caddesi Sanayi Mahallesi Behçet Sokak Büyükdere İş Hanı No:2 Kat:1
Haritada Göster


E: [email protected]
T: +90 212 272 77 66