KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI

13-14-15 Eylül 2017
3 Günlük Eğitim Bedeli
2.000 TL + KDVWeb&Mobİl Optİmİzasyon

Eğitim Tarihlerini Yakında Paylaşacağız!design thinking

Eğitim Tarihlerini Yakında Paylaşacağız!

EĞİTİMLERİMİZ

image

KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Eğitimi katılımcıların konuyla ilgili temel kavramlar hakkında genel bilgi sahip olacakları 3 günlük bir eğitim programıdır.
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Eğitimi ile hem karar vericilerin hem de tasarım geliştirme süreçlerini bizzat üstlenen (veya buna eşlik eden) ekibin söz konusu sürece hakim olmasının yanında, atölye çalışmaları ile teknik bilgileri pekiştirilerek konuyla ilgili bilinç kazanması hedeflenir.

Detaylı döküman için tıklayınız!

image

WEB&MOBİL OPTİMİZASYON

Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli optimizasyon servislerinin yanında, bu alanda edindiğimiz tecrübeleri paylaşarak, optimizasyon genel kavramları ve iyi örneklerini 2 günlük eğitim programı ile paylaşıyoruz.
Web ve Mobil Optimizasyon Eğitimi kapsamında katılımcılar, optimizasyon temel kavram ve uygulamalarıyla tanışır; atölye çalışmaları yoluyla teknik bilgilerini pekiştirirler.

image

DESIGN THINKING

2 günlük Tasarımcı Düşünme Eğitimi ile katılımcılar, çeşitli proje, ürün ve servislere tasarımcı düşünme adımları ile eğilmeyi deneyimleyerek problemlere yaratıcı çözümler getirirler. Eğitimin ikinci gününde ise birçok yaratıcı fikir geliştirme tekniği kullanılarak yeryüzünün en büyük yolculuklarından birine dair bir mikro site tasarlarlanır.
Eğitimin temel amaçlarından biri yaratıcılığın kişilerden değil yöntemlerden ibaret olduğunu kavrayacağımız bir yolculuğa çıkmaktır.

eğİtİm taleplerİnİz İçİn
Bİze Ulaşın

Bireysel veya kurumsal eğitim talepleriniz için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız. 


Adres: Eski Büyükdere Caddesi Sanayi Mahallesi Behçet Sokak Büyükdere İş Hanı No:2 Kat:1
Haritada Göster


E: marketing@userspots.com
T: +90 212 272 77 66