Referans

Garanti

İş

Bonus Flaş App

bonus-flas
Araştırma aşamasında, derinlemesine görüşmeler, kullanılabilirlik testleri, göz izleme testleri yaptık.
“Kullanıcıların Bonus Flaş’tan beklentileri: “Kontrol, takip, güven.”
Garanti Bankası içerisinde; şube, çağrı merkezi ve iç ekipler ile yapılan görüşmelere ek olarak mobil deneyimi incelemek üzerine de ayrı bir çalışma gerçekleştirdik.
"BonusFlaş uygulamasının tasarımında 3 temel ihtiyacımız vardı: Yenilikçi olması, müşteri ihtiyaçlarını doğru adreslemesi ve tabii ki kolay kullanılabilir olması."
Işıl Akdemir Evlioğlu
Kullanıcıların en çok takip ettiği firmalar, favorilerim alanı ile tek bir yerde toplandı ve tercih ettikleri firmalara ait kampanya haberlerinin verildiği ‘Kampanya Habercisi’ alanı tasarlandı. Kişiselleştirilebilir öneri ve kampanya haritası ile kullanıcının istediği kampanyaya yönlendirilmesi sağlandı.

Kullanıcıların uygulama içerisindeki elementlerle etkileşime girmesi sonucunda görüntülenecek tüm animasyonlar farklı ekranlar için tasarlandı. Kullanıcıların birden çok kartı olması durumunda oluşan karışıklık farklı renk temaları ile tasarlanan Bonus Kart Aile geçişleri sayesinde çözülmüştür.
bonusflaş
isil-akdemir-evlioğlu
Pazarlama ve Bireysel Kartlar Genel Müdür Yardımcısı
Işıl Akdemir Evlioğlu

“Projede yüksek motivasyon ve iş kalitesiyle çalışan Userspots ekibine gönülden teşekkür ediyorum. Bizlerin ve müşterilerimizin sesini çok iyi dinlediniz, projemizi bizler kadar sahiplendiniz ve getirdiğiniz bakış açılarıyla, dünyada uygulanmaya başlayan yeni trendlerle yenilikçiliğin önünü açtınız. Yolunuz açık olsun…”

bonus-flas-mobil-mockup

Neler Tasarladık?

Bizimle Birlikte Projeler Yapmak İster Misiniz?
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.