Yeni mezun olarak aramıza katıl!

Mezun oldun, şimdi işe başlamanın ve öğrendiklerini pratiğe dökmenin zamanı! Userspots'ta başarılı bir kariyeri şekillendirme yolunda ilk adımı at! Kendin olabileceğin bu iş teklifini değerlendir. Userspots'un yürüttüğü projelerde hızlı öğrenerek, erken aşamalarda sorumluluk almaya hazırlan! Kişisel ve mesleki gelişimin için sana mükemmel imkanlar sunuyoruz.

Userspots’ta iyi markalar ve deneyimli tasarımcılar ile çalışarak kariyerine sağlam bir adım at!

01

Eğitimlerimize Katıl Beraber Çalışalım

Düzenlediğimiz kamp ve eğitimlerimize katıl, ilgi duyduğun alanda deneyimli tasarımcılarla beraber proje geliştirme fırsatını kaçırma. Katılacağın eğitimler ile tasarım sürecinde, araştırma metodları, zamanın verimli kullanılması, kullanılabilirlik testleri ve proje sunumu hakkında yetkinliklerinizi beraber geliştirelim.
Eğitimlerimizi İncele
ux-kamp

Kamp Başvuru Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Userspots kamp başvuru süreçlerimiz aşağıda gösterdiğimiz adımlarla gerçekleşiyor. Bu sürecin her adımında sizi bilgilendirerek, yanınızda oluyoruz. Userspots kamp ve etkinliklerinde sizleri aramızda görmeyi umuyoruz.
01
Başvuru
Başvurunuzu
Tamamlayın.
02
Başvuru Değerlendirmesi
Başvuru Sonucunuz için
Bizden Haber Bekleyin.
03
Mülakat
Mülakat
Tecrübesi Edinin.
04
Mülakat Geri Bildirim
Kamp Programı için
Bizden Haber Bekleyin.
05
Kamp Süreci
Kampı Dolu Dolu
Geçirin.
06
Kamp Bitişi
Userspots'lu Olun
Aramıza Katılın.
user-experience-etkinlik-ux
02

Etkinliklerimize Katıl, Seni Tanıyalım

Paylaşarak daha çok öğreneceğimize inanıyor, tüm etkinliklerimizi aynı heyecanla düzenliyoruz. Sende tasarım alanındaki en iyi isimlerin, birikim ve deneyimlerine dayalı paylaşımlarını kaçırma ve aramızdaki yerini al!
Etkinliklerimizi İncele
ALANINDA TÜRKİYE’DE İLK VE TEK AKADEMİK PROGRAM

Kadir Has Üniversitesi - MIX

10 yılı aşkın Userspots yolculuğumuzdaki UX deneyimimizi KHAS MIX üniversite iş birliği ile hayata geçirdik!

MIX Kullanıcı Deneyimi Tasarımı yüksek lisans programı ile ürün tasarımı, kullanılabilirlik, insan-bilgisayar etkileşimi, servis tasarımı, iletişim tasarımı, yeni medya, arayüz tasarımı gibi alanlardan beslenen bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı alanında kendini geliştirmen ve kariyerine sağlam adımlarla başlaman Kadir Has Üniversitesi MIX yüksek lisans programı hakkında daha fazla bilgi al.
Detayları İncele
medium-logo
KHAS MIX yüksek lisans için derlediğimiz yazıları inceleyebilirsin. Geri kalan tüm yazılar içinde Medium blogumuza bekleriz.

Öğrenci

Profesyonel

Userspots’da Çalışmak İster Misiniz?
Userspots ekibine dahil olun.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.