Brick Institute ve Userspots Akademi

Userspots Akademi olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Userspots Akademi

Userspots Akademi olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Konu
Tür
Etiket
Seçimleri Temizle
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kurumsal Eğitimlerimiz

Firmalar tarafından ekipleri için en çok tercih edilen eğitimlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu eğitimlerden bir paket oluşturabilir veya yepyeni ve ekibinize özel bir eğitim tasarlamak için bize ulaşabilirsiniz.
Hazır Paketler
Mevcut eğitimlerimizi ekibiniz için satın alabilir ve mevcut eğitimlerimizle hızlı bir şekilde ekibiniz için süreçleri daha verimli hale getirebilirsiniz.
Size Özel Paketler
Eğitim talepleriniz doğrultusunda size özel kurgulanmış eğitim çözümleri ve ihtiyacınıza uygun eğitim programlarını beraber geliştirebiliriz.  
35 Referans
Şu ana kadar mevcut ve ihtiyaçlara uygun geliştirdiğimiz eğitim programlarımız ile 35 farklı müşterimizle; katılımcılarda davranış değişimi sağlayan 82 eğitim gerçekleştirdik.
Daha Fazla Bilgi Al
İşbirliğinin Detaylarını Oku
KHAS MIX
Yüksek Lisans
Türkiye’de ilk ve tek akademik program olan Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Yüksek Lisans Programı MIX’i Kadir Has Üniversitesi işbirliği içinde hayata geçirdik!
Detaylı İncele
MURAT AKMAN
BPM Design and Development Assistant Project Manager at TEB
murat-akman-ux-eğitim-yorum
Öncelikle çok keyifli, yoğun ve öğretici geçen 3 gün için çok teşekkür ederim. Süreç, ürün tasarımı yapan veya proje yönetiminde çalışan profesyonellerin eğitimi almalarını kesinlikle tavsiye ederim. Eğitim süresince iyi kullanıcı deneyiminin aslında her süreçte, her üründe ne kadar önemli olduğunu görecek ve öğrendiğiniz prensipleri hemen hayatınızda kullanmak isteyeceksiniz.
ZEYNEP ŞİMA
Content Manager at Dekopasaj
zeynep-şima-ux-eğitim-yorum
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı gibi geniş kapsamlı bir konuyu hepsi kendi alanında uzman, deneyimli profesyonellerden öğrenme şansına sahip oldum. 3 günün tamamı benim için oldukça verimli ve faydalı geçti. Aldığım eğitimle kendimi öncesine kıyasla çok daha yetkin hissediyorum.
MELEK YAVUZ
Visual Communication &
UX/UI Designer
melek-yavuz-ux-eğitim-yorum
Vaat ettiklerini ve beklentileri fazlasıyla karşılayan, UX hakkında hiçbir fikri olmayan bir insanı bile eğitim sonunda UX temellerini atmış bir hale getiren ve işin sadece UX boyutuyla kalmayıp, UI kısmına da girerek bu alanda ufku daha da geliştiren bir içerikti. Eğlenceli workshoplar sayesinde bu alanda yapabileceğimiz potansiyel yanlışları birçok örnek üzerinden görmemiz de eğitimi değerli kılan bir diğer etmendi.
Sıkça Sorulan Sorular
Userspots Akademi olarak bir çok eğitim düzenledik. Eğitimlerimiz hakkında merak edilen soruları sizin için cevapladık.
Eğitim seçimi konusunda destek oluyor musunuz?
Bireysel / Kurumsal toplu alımlarda indirim yapıyor musunuz?
Eğitimlerde öğretilen programlar nelerdir?
Her eğitimde proje yapılıyor mu ? Proje değerlendirmeleri nasıl gerçekleştiriliyor?
Sertifika Ne zaman gönderiliyor?
Eğitim kayıtlarını paylaşabiliyor musunuz?
AÖF öğrencileri de öğrenci indiriminden yararlanabiliyor mu?
UX CAMP genelde ne zaman gerçekleşiyor ve kaç aşamadan oluşuyor?
Engelliler için burslu kontenjanınız var mı?
Eğitimler Hakkında Bilgi Almak İstiyorum!
Eğitimler hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için hemen formu doldurup gönderin.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.
Mentörlerimizle tanıştınız mı?