Userspots Akademi & Eğitim

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

En Yakın Eğitimler

Online Eğitimler

Kamplar

Tüm Eğitimlerimiz

Uzun yıllardır başarıyla sürdürdüğümüz tüm eğitimlerimizi çok daha interaktif bir şekilde, trafikte zaman kaybetmeden ve evinizin konforunda sizlerle buluşturuyoruz. Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her seviyede çok çeşitli ve kapsamlı eğitimler veriyoruz.

Kurumsal Eğitimlerimiz

Firmalar tarafından ekipleri için en çok tercih edilen eğitimlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu eğitimlerden bir paket oluşturabilir veya yepyeni ve ekibinize özel bir eğitim tasarlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Paketler

Mevcut eğitimlerimizi ekibiniz için satın alabilir ve mevcut eğitimlerimizle hızlı bir şekilde ekibiniz için süreçleri daha verimli hale getirebilirsiniz.

Size Özel Paketler

Eğitim talepleriniz doğrultusunda size özel kurgulanmış eğitim çözümleri ve ihtiyacınıza uygun eğitim programlarını beraber geliştirebiliriz.  

35 Referans

Şu ana kadar mevcut ve ihtiyaçlara uygun geliştirdiğimiz eğitim programlarımız ile 35 farklı müşterimizle; katılımcılarda davranış değişimi sağlayan 82 eğitim gerçekleştirdik.
Daha Fazla Bilgi Al

KHAS MIX
Yüksek Lisans

Türkiye’de ilk ve tek akademik program olan Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Yüksek Lisans Programı MIX’i Kadir Has Üniversitesi işbirliği içinde hayata geçirdik!
Detaylı İncele

Katılımcılarımızın Gözünden Userspots Akademi

Hem verimli hem de keyifli bir eğitim süreci sunmayı hedeflediğimiz programlarımızın sonunda katılımcılarımızdan aldığımız geribildirimlerle mevcut deneyimimizi iyileştiriyoruz.

MURAT AKMAN

BPM Design and Development Assistant Project Manager at TEB

murat-akman-ux-eğitim-yorum
Öncelikle çok keyifli, yoğun ve öğretici geçen 3 gün için çok teşekkür ederim. Süreç, ürün tasarımı yapan veya proje yönetiminde çalışan profesyonellerin eğitimi almalarını kesinlikle tavsiye ederim. Eğitim süresince iyi kullanıcı deneyiminin aslında her süreçte, her üründe ne kadar önemli olduğunu görecek ve öğrendiğiniz prensipleri hemen hayatınızda kullanmak isteyeceksiniz.

ZEYNEP ŞİMA

Content Manager at Dekopasaj

zeynep-şima-ux-eğitim-yorum
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı gibi geniş kapsamlı bir konuyu hepsi kendi alanında uzman, deneyimli profesyonellerden öğrenme şansına sahip oldum. 3 günün tamamı benim için oldukça verimli ve faydalı geçti. Aldığım eğitimle kendimi öncesine kıyasla çok daha yetkin hissediyorum.

MELEK YAVUZ

Visual Communication &
UX/UI Designer

melek-yavuz-ux-eğitim-yorum
Vaat ettiklerini ve beklentileri fazlasıyla karşılayan, UX hakkında hiçbir fikri olmayan bir insanı bile eğitim sonunda UX temellerini atmış bir hale getiren ve işin sadece UX boyutuyla kalmayıp, UI kısmına da girerek bu alanda ufku daha da geliştiren bir içerikti. Eğlenceli workshoplar sayesinde bu alanda yapabileceğimiz potansiyel yanlışları birçok örnek üzerinden görmemiz de eğitimi değerli kılan bir diğer etmendi.

ASKIDA EĞİTİM

Eğitime SMA Bağışı ile Katılın!

sma-yardım

Eğitim Gönüllüsü Olun!

SMA hastaları için başlatılan yardım kampanyalarına bağışta bulunarak eğitimlere katılmak isteyen bir öğrenciye herhangi bir eğitimimizi hediye etmiş olursunuz.
sma-yardım

Destekçilerimize Katılın!

5 arkadaşımız gerçekleştirdikleri bağışların ardından UX Camp’ımıza dahil oldu. Bir başka bağış ile 1 öğrenci arkadaşımıza eğitim hediye edildi.
sma-yardım

Birikime Katkınız Olsun!

Katılımcılarımız sayesinde 1400$’lık ufak bir bağış kısa sürede SMA hastası çocuklara ulaştı. Siz de bağışta bulunarak birikimimizi büyütmemizde yardımcı olabilirsiniz.
Bugüne Kadar
$ 1400
SMA hastası çocuklar için sağladığımız yardıma katkı sağlamak için,
Sen de Katıl!
Şu An Askıda
1
Eğitimimiz Bulunuyor
Eğitime Başvur

Sıkça Sorulan Sorular

Userspots Akademi olarak bir çok eğitim düzenledik. Eğitimlerimiz hakkında merak edilen soruları sizin için cevapladık.

Eğitimler Hakkında Bilgi Almak İstiyorum!

Eğitimler hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için hemen formu doldurup gönderin.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.