Birlikte Çalışalım!
NO-CODE TASARIM SÜRECİ

Kod Yazmadan Sitenizi Geliştirelim!

Webflow tasarım ekibi QuickSilver olarak mevcut tasarımınızı ya da yeni ürün fikrinizi tasarımcı dokunuşuyla en iyi haline getirip, hızlıca canlıya alıyoruz.
Hızlı Süreçler
Kodsuz geliştirme sayesinde yazılım süreçleri yarı yarıya kısalır.
İçerik Yönetimi
CMS ve Editor yapıları sayesinde dinamik içerikleri işlevsel bir şekilde düzenlemenize izin verir.
Tasarımcı Dokunuşu
Süreçte tasarımcılarla çalışarak ürünü canlıya alma aşamasında tasarımsal detayları gözden kaçırmıyoruz.
Birlikte Çalışmak İçin İletişime Geçin!
Servisimizin ayrıcalıkları hakkında daha fazla bilgi vermek için size ulaşalım.
Teşekküler! Gönderiminiz alındı!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Webflow ile Size Nasıl Avantajlar Sağlıyoruz?
Userspots Quicksilver (Webflow ekibi) olarak websiteleri özelinde size çözümler sunuyoruz. İçerik, tasarım ve yazılım aşamalarınıza dahil oluyoruz. Bu aşamalara dahil olurken, kaliteden ödün vermeden projeleri daha hızlı sonuçlandırıyoruz. İlk tasarımları aylar içinde değil haftalar içinde teslim edebiliyoruz. Müşteri onayı ile revizeler arasındaki süreyi azaltarak müşterilerimizin değişikliklerini kolaylıkla hayata geçirerek süreci hızlandırıyoruz.
Hızlı Süreç
Webflow, no-code tasarım platformudur. Sıfırdan yayınlanan web sitesine, elle kodlama yaparken harcayacağınız efora kıyasla Webflow çok daha hızlı ve pratik bir şekilde tasarımınızı yayınlayabilir.
Sürdürülebilirlik
Webflow CMS ile tek bir kod satırına bile dokunmadan, içerik temelini bir kez oluşturduktan sonra projenizin tasarımınıza göre içeriğinizi sisteme ekleyerek canlıya alabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu da tasarım-içerik boşluğunu kapatır. Yazarlara, editörlere ve pazarlamacılara web sitelerindeki içeriği anında güncelleme gücü verir.
Hızlı Prototipler
Tasarımcılar, Sketch, Figma, Adobe XD veya başka bir prototip oluşturma aracını atlayarak Webflow'da responsive prototipler oluşturabilir. Bu sayede onayladığınız tasarımın, canlıya alındıktan sonra da değişmediğini göreceksiniz.
Etkileşimler
Webflow ile etkileşimleri ve animasyonları kodlamadan ve bir yazılımcı aracı olmadan müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerimiz de tasarımı etkileşimlerle beraber deneyimleyebiliyor ve geri bildirimlerini iletebiliyor.
SEO Dostu
Webflow SEO ayarlamaları ile Google dostu bir siteyi kolayca oluşturabilirsiniz.
Entegrasyonlar
Zapier vb. otomasyon araçlarıyla birlikte Webflow eposta pazarlama, CRM, teklif oluşturma konularında geniş bir dünya ile entegre olabiliyor.
“Webflow servis hızı konusunda Userspots rakipsiz. Hızlı geri dönüş ve hızlı çıktılarıyla projeyi öngördüğümüz tarihten erken bitirebildik.”
Şafak Tüfekçi
Scalex - Analist
Tasarımları Hızlıca Canlıya Alıyoruz!
Müşterilerimizden gelen tüm talepleri çok hızlı ve pratik şekilde canlıya geçirebiliyoruz. Sürecin her aşamasını beraber yürüterek en doğru şekilde ürünü son haline getiriyoruz.
“Bu servisi sunan şirketin kurucusu olarak burada olmam ne kadar doğru bilemiyorum ama Webflow ile sayfamızı geliştirmeye başladıktan sonra “Bana kaybolan yıllarımı verseler” diyorum mütemadiyen.”
mustafa-dalcı-userspots-egitimler-online
Mustafa Dalcı
Userspots - UX Consultant
Fikirleri Anlık Prototiplere Çeviriyoruz!
Geliştirmeye ve teste açık fikirlerinizi zaman kaybetmeden responsive prototiplere dönüştürebiliyoruz. Tasarımcı ve yazılımcının birleştiği Webflow servisimiz ile onaylamadığınız bir tasarımla canlıda karşılaşmıyorsunuz. Geliştirme döngüsü daima devam ediyor.
"Userspots ekibinin kurduğu CMS'ten çok memnun kaldık. Kullanımın bu kadar kolay olmasını beklemiyorduk. Daha önce hiç Webflow ya da CMS tecrübesi olmayan biri dahi rahatlıkla kullanabiliyor."
Şafak Tüfekçi
Scalex - Analist
İçerik Üretimini Kolaylaştırıyoruz!
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik içerik sistemini temelini kurarak teslim ediyoruz. Böylelikle içerik üretiminde sürdürülebilirliği sağlamış oluyoruz.

Webflow Projelerimiz

Türkiye'de aktif olarak kullanmaya başladığımız bir içerik yönetimi platformu ile yazılıma ve yazılımcıya ihtiyaç duymadan hızlı çalışan, kullanıcı odaklı, mobil deneyimi ve arama motoru uyumlu siteler hayata geçirdik.
2019 Sürdürülebilirlik Raporu
CCI'ın her yıl hazırladığı Sürdürebilirlik Raporunun 2019 yılına ait raporunu website haline getirdik!
Scalex
Yatırım şirketi olan Scalex Ventures'in website tasarımlarını 1 hafta içerisinde webflow ile tamamladık ve canlıya geçirdik!
The Design Magic
Tasarım süreçlerinizde yaratıcılığa ve stratejiye daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı olabilecek otomasyon yöntemlerini site haline getirdik!
Mix'in Bir Yılı
Mix'in 1 yılında öğrencilerin bireysel ve grup çalışmalarında yaptığı projeleri sizinle paylaştık!
JR.UX Designer
Tasarım dünyasına adım atmak isteyen JR. UX Designer adayları için düzenlediğimiz tüm yolculukların websitelerini Webflow ile hazırlıyoruz!
Entegre Faaliyet Raporu 2020
CCI 2020 itibariyle sürdürülebilirlik ve finansal performansını entegre rapor olarak paylaşıma açtı. Bu raporu website haline getirdik!
Uption
Ucuz yolla para yollamanın adresi UPT'nin markası olan Uption'ının websitesinin tasarımını ve geliştirmesini webflow ile tamamladık!
MEXT
MESS'in üyeleri ve ülkemiz için kurduğu dünyanın en büyük dijital dönüşüm ve yetkinlik gelişim merkezi olan MEXT'in websitesini webflow ile tamamladık!
Enocta
Eğitim sektöründen Enocta’nın yeni marka kimliği hakkında ipucu verecek landing page tasarımını 1,5 hafta içerisinde Webflow ile canlıya aldık ardından websitesine ait tüm sayfaların geliştirmesine devam ederek, tamamladık.
Ürün Doktoru
Uzmanlarımızdan ürününüz için Tasarım, CRO ve İçerik konularıyla ilgili değerlendirme raporu alabileceğiniz Ürün Doktoru’nu Webflow ile geliştirdik!
SedaiNow
Webflow'da yapılan bir karbon hesaplayıcı web uygulaması, kullanıcıların kişiselleştirilmiş gösterge tablosu ile karbon ayak izlerini takip etmelerini sağlar.
Abdi İbrahim - Doz Dijital
Doz Digital, Webflow'da yapılmış bir doktor sosyal medya web uygulamasıdır.
Aktionariat
Aktionariat, şirketlerin ve yatırımcıların blok zinciri teknolojisi ile desteklenen tokenize paralarla doğrudan hisse satın almaları için bir platformdur ve geliştirmesini webflow ile gerçekleştirdik.
Binbin
BinBin, kısa mesafeli yolculukları eğlenceli hale getiren, ekonomik ulaşım alternatifi olan elektrikli scooter kiralama platformudur ve geliştirilmesi weblow ile sağlanmıştır.
Enocta Katalog
 Enocta Katalog, çalışanların tüm gelişim süreçleri için yararlanabilecekleri binlerce dijital eğitimden oluşan Enocta’nın bir ürünüdür ve geliştirilmesi webflow ile sağlanmıştır.
Alcon - Görmek Değerlidir
Katarakt göz hastalığına dikkat çekmek için oluşturulmuş bir içerik sitesidir ve geliştirilmesi webflow ile sağlanmıştır.
CCI - Entegre Faaliyet Raporu 2021
CCI’ın ikinci kez yayınladığı entegre faaliyet raporunun website versiyonunun geliştirilmesi webflow ile sağlandı.
Cully
Cully, ilgi çekici bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir ekip ve şirket kültürü yönetim aracıdır.
Brightspots
Veriye dayalı marka stratejileri ve ürün/servis deneyimleri tasarlayan Brightspots’un websitesini webflow ile geliştirdik.

Webflow Teklif Paketlerimiz

Paket sistemimiz sayesinde proje hedeflerinize uygun teklifler oluşturuyoruz. Kurulum paketiyle başladığımız proje süreci sizin pazarlama ihtiyaçlarınız doğrultusunda Pazarlama paketi ile desteklenebilir. Proje hayata geçtikten sonra ise geliştirme sürecinizin devamlılığını Bakım paketi ile sağlıyoruz.
Kurulum Paketi

Sitenizin hayata geçmesi ve kolayca güncellenebilmesi için gerekli temel yapıların oluşturulması, entegrasyon ve kurulum işlemlerini içerir. Her Webflow projemize dahildir.

Pazarlama Paketi

Websiteniz için SEO geliştirmeleri, Gelişmiş Analytics kurulumu, Reklam platformları entegrasyonlarını gibi pazarlama aksiyonlarını içerir.

Bakım Paketi

Web sayfanızın aylık ihtiyaç duyduğu geliştirmeler için UX Designer ve Webflow Designer desteğini içerir.

#1
Mevcut Deneyimimi İyileştirmek İstiyorum.
#1
''Mevcut Deneyimimi İyileştirmek İstiyorum.''
Müşteri Memnuniyeti
İyileştirme Önerileri
Rakip Analizi
Ürününüzün eksiklerini tespit ederek rakiplerinizin önüne geçmek için yardımcı olalım.
Servislerimizi İnceleyin
#2
''Müşteri ve Çalışanlarımı Anlamak İstiyorum.''
Müşterilerinizi Tanıyın
Daha İyi Hizmet Verin
Satışlarınızı Arttırın
Müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru hizmeti sunmanız için yardımcı olalım.
Servislerimizi İnceleyin
#2
Müşteri ve Çalışanlarımı Anlamak İstiyorum.
#3
''Yeni Bir Deneyim Tasarlamak İstiyorum.''
Ürün Özelliklerini Analiz Edin
Müşteri İhtiyaçlarını Anlayın
Doğru Stratejiler Geliştirin
Müşteri ihtiyacı ile ürünüzü buluşturarak doğru strateji için yol haritanızı oluşturalım.
Servislerimizi İnceleyin
#3
Yeni Bir Deneyim Tasarlamak İstiyorum.
#4
''İnovasyon ve Yenilik Tasarlamak İstiyorum.''
Pazarda Fark Yaratın
Rakiplerinizin Önüne Geçin
Yeni Bir İnovasyon Yaratın
IoX Digital ve inovasyonlarına göz atarak yaptığımız işler hakkında fikir sahibi olun.
İnovasyon Üretin
#4
İnovasyon ve Yenilik Tasarlamak İstiyorum.
Tüm Sorularınıza
Cevap Oluyoruz
03
Eğer probleminizin ne olduğunu veya nelere ihtiyaç duyduğunuzu biliyorsanız size hangi servislerimizle yardımcı olabileceğimizi aşağıda görebilirsiniz. Tam olarak emin değilseniz de lütfen bir e-mail atın, gelip ihtiyaçlarınızı birlikte tespit edelim.