Öğrenci olarak aramıza katıl!

Userspots’ta öğrencilere deneyim kazanmaları ve kendilerini kanıtlayabilmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Öğreniminiz devam ederken Userspots’ta deneyim kazanarak hayalinizdeki mesleğin temellerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede profesyonel ağınızı genişletir ve öğreniminizden sonra Userspots’taki kariyerinizi planlama şansınız olur.

Eğitim hayatın devam ederken kariyerini şekillendirmeye Userspots ile başla!

01

Eğitimlerimize Katıl Kendini Geliştir

Yapmaktan keyif aldığın veya öğrenmek için hevesli olduğun alanda, en faydalı eğitimlerimiz ve tecrübeleri tasarımcılarımız ile kendini geliştirmen için yardımcı olalım. Haydi durma, eğitimlerimize göz at, kendin için en uygun olanı seç!

Kamp eğitimlerimiz sırasında verdiğimiz görevlerin daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi adına, tercihen üniversite üçüncü veya dördüncü sınıf öğrencilerini aramıza bekliyoruz.
Eğitimlerimizi İncele
ux kamp

Kamp Başvuru Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Userspots kamp başvuru süreçlerimiz aşağıda gösterdiğimiz adımlarla gerçekleşiyor. Bu sürecin her adımında sizi bilgilendirerek, yanınızda oluyoruz. Userspots kamp ve etkinliklerinde sizleri aramızda görmeyi umuyoruz.
Başvuru
Başvuru Değerlendirmesi
Mülakat
Mülakat Geri Bildirim
Kamp Süreci
Kamp Bitişi
Başvurunuzu Tamamlayın.
Belirtilen başvuru tarihleri arasında portfolyo ve özgeçmişinizi gönderiyorsunuz ve başvurunuzu online sınav ile tamamlıyorsunuz.
Başvuru Sonucunuz İçin Bizden Haber Bekleyin.
Paylaşmış olduğunuz portfolyo ve online sınav sonucunuz olumlu ise bir sonraki adım için sizi mail ile bilgilendiriyoruz.
Mülakat Tecrübesi Edinin.
Üst yönetim, Proje Yöneticisi ve İK'nın olduğu grup mülakatında tasarım ve vaka çalışması yapıyoruz.
Kamp Programı İçin Bizden Haber Bekleyin.
Değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar kamp süreci için bilgilendiriliyor. Olumsuz adaylara da mail aracılığı ile geri dönüş yapıyoruz.
Kampı Dolu Dolu Geçirin.
Kamp süresince hem katılım, hem de performans değerlendiriliyor. Kamp projesi kamp jürisi tarafından puanlandırılıyor.
Userspots’lu Olun, Aramıza Katılın!
Kamp süresi boyunca yapılan değerlendirmeler sonucunda seçilen katılımcıları, Userspots'taki personel ihtiyacına göre birebir mülakatlar için davet ediyoruz.
user-experience
02

Etkinliklerimize Katıl, Seni Tanıyalım

Paylaşarak daha çok öğreneceğimize inanıyor, tüm etkinliklerimizi aynı heyecanla düzenliyoruz. Sende tasarım alanındaki en iyi isimlerin, birikim ve deneyimlerine dayalı paylaşımlarını kaçırma ve aramızdaki yerini al!
Etkinliklerimizi İncele
03

Stajyer Olarak İş Hayatına Adım At

Kariyerine başlamadan önce, sevdiğin ve iyi olduğun alanı bulmakta sana yardımcı olalım. İyi projelerde, deneyimli tasarımcılarla beraber staj yapma fırsatını kaçırma.

Eğitimler ve etkinlikler dışında, ekibimize katılıp staj yapmak istersen, aşağıda bulunan form ile bize ulaşabilirsin.
user-experience
medium-logo
UX/UI Tasarım hakkında en çok sevilen üç yazımızı senin için derledik, geri kalan tüm yazılar için Medium blogumuza bekleriz.
Userspots’da Çalışmak İster Misiniz?
Userspots ekibine dahil olun.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.

Yeni Mezun

Profesyonel

This is some text inside of a div block.
İletişimde Kalalım
Farklı sosyal ağlardan bizi takip ederek eğitim, etkinlik, duyurular ve güncel tüm işlerimizden haberdar olabilirsiniz.
Sizin de anlatmak ve paylaşmak istediğiniz deneyimleriniz varsa, bizi etkinliğinize davet etmek isterseniz ya da başka sorularınız varsa bize ilgili adreslerden ulaşabilirsiniz.
Userspots
Tel:
+90 212 272 77 66