Profesyonel olarak aramıza katıl!

Mükemmel bir eğitim, alanında önemli bir tecrübe ve yaşam boyu öğrenmeye hazırsan, Userspots'un vizyon, değerleri ve öğrenme odaklı kurum kültüründen esinlenecek potansiyel sahibi ve devamlı ileri gitmeye istekli çalışma arkadaşları arıyoruz.
user-experience-etkinlik-ux

Etkinliklerimize Katıl, Seni Tanıyalım

Paylaşarak daha çok öğreneceğimize inanıyor, tüm etkinliklerimizi aynı heyecanla düzenliyoruz. Sende tasarım alanındaki en iyi isimlerin, birikim ve deneyimlerine dayalı paylaşımlarını kaçırma ve aramızdaki yerini al!
Etkinliklerimizi İncele

Profesyoneller İçin Kariyer Fırsatları

Proje Yöneticisi

plus

UI Designer

plus
ALANINDA TÜRKİYE’DE İLK VE TEK AKADEMİK PROGRAM

Kadir Has Üniversitesi - MIX

10 yılı aşkın Userspots yolculuğumuzdaki UX deneyimimizi KHAS MIX üniversite iş birliği ile hayata geçirdik!

MIX Kullanıcı Deneyimi Tasarımı yüksek lisans programı ile ürün tasarımı, kullanılabilirlik, insan-bilgisayar etkileşimi, servis tasarımı, iletişim tasarımı, yeni medya, arayüz tasarımı gibi alanlardan beslenen bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı alanında kendini geliştirmen ve kariyerine sağlam adımlarla başlaman için Kadir Has Üniversitesi MIX yüksek lisans programı hakkında daha fazla bilgi al.
Detayları İncele
medium-logo
KHAS MIX yüksek lisans için derlediğimiz yazıları inceleyebilirsin. Geri kalan tüm yazılar içinde Medium blogumuza bekleriz.

Öğrenci

Yeni Mezun

Userspots’da Çalışmak İster Misiniz?
Userspots ekibine dahil olun.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.