Referans

Fiat

İş

Fiat Yol Arkadaşım App

app-store

Neler Yapıldı?

fiat-yol-arkadaşım
Uygulamayı tasarlarken sürücülerin araçları ile olan etkileşimini temel aldık.
Araç ve uygulama arasındaki anlık akış; sürücünün en ihtiyaç duyduğu bilgiler, sürücü-araç iletişimindeki acı noktaları ve uzaktan kontrol özellikleri önceliklendirilerek oluşturuldu.
En ulaşılabilir noktaya konumlandırdığımız ACİL YARDIM hizmetleri ile her türlü ihtiyaç halinde kullanıcıların tek bir tıklama ile ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağladık.
Araç ile konuşan profil yapısı ile her kullanıcı için aracı nasıl sürdüğüne bağlı olarak oluşturulan bir SÜRÜŞ PROFİLİ oluşturduk ve belli noktalarda kendilerini geliştirmeleri için ipuçları sunduk.
Kullanıcıların araca uzaktan erişim sağlayarak merkezi kilit kontrolü başta olmak üzere birçok özelliği araçtan uzak olsalar dahi kolayca kullanabilmesini sağladık. Sürüş deneyimini oyunlaştırma ile destekleyerek alınan puanları bir sıralamada gösterdik ve kullanıcıları aracı daha verimli şekilde sürmeye teşvik ettik. Hız ve Mesafe Limiti Modu ile kullanıcılara araçlarına belli limitleri tanımlamasına ve bu limitler aşıldığında kendilerine bildirim gönderebilmelerine imkan sağladık.    

Uygulama araç ile sürekli iletişimde olduğundan aracın çekilmesi, belirlenen limitlerin aşılması ya da olası bir arıza durumunda anlık durum bildirimlerinin sürücüye iletilmesi ile akıllı araç deneyimini, sürücüsü ile konuşan araç seviyesine taşıyarak bu deneyime yeni bir soluk getirdik. Mobil uygulamaya ek olarak oluşturduğumuz web platformu ile kullanıcıların araçları ile ilgili bilgilere sadece uygulama üzerinden değil, web üzerinden de ulaşabilmesini sağladık.
fiat-yol-arkadaşım
Ve daha yeni başlıyoruz…  

Aracınız ile iletişiminizde yeni bir dönem başlattık ve sürücü-araç ilişkisini yeniden tanımladık.

İyi sürüşler dileriz!
fiat-yol-arkadaşım

Neler Tasarladık?

Bizimle Birlikte Projeler Yapmak İster Misiniz?
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.