Referans

Hedef Filo

Proje

TikTak Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Neler Yapıldı?

Neler Yaptık ?

Hedef filo ekibinden alınan geri bildirimler doğrultusunda belirlenen KPI'larla birlikte, araç kiralama benchmarkları yapıldı. Deneyimin dinamik ve sürdürülebilir olması için fikir geliştirme çalışmaları yapılarak fonksiyonlar belirlendi. Belirlenen fonksiyonlar kullanıcı deneyimine uygun olarak wireframe aktarıldı ve kullanıcılarla prototip testleri gerçekleştirildi. Test analizleri sonucunda belirlenen noktalar üzerinden geliştirmeler yapılarak, hedef kitleye uygun dinamik arayüz tasarımı gerçekleştirildi.

Uygulama Hakkında

TikTak’ta Üye Olmak

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra sizi karşılayan “Üye Ol” butonuna tıklayıp ardından ilgili alanları doldurduktan sonra hızlı bir şekilde kayıt işleminizin ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında vermiş olduğunuz bilgiler TikTak Müşteri İlişkileri Yönetimi yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. İşlem tamamlandığında ise kiralamaya hemen başlayabilirsiniz.
tiktak-kirala
tiktak-mobil

TikTak'ta Farklı Araç Seçimleri

TikTak için tasarladığımız listeleme sayfasında sizi farklı segmentteki arabalar karşılar. Burada ki seçiminiz doğrultusunda, size ilgili seçenekte ki araçları mesafenize göre harita üzerinde gösterir.

UYGULAMA ÖZELLİĞİ

“QR Barkod” butonuna tıkla, anında kirala!

TikTak'ta Araç Kiralama

Bireysel Kiralama
Kişinin kendi kredi kartıyla, kullandığı dakika kadar ödeme yapabileceği bir kiralama işlemidir. TikTak mobil uygulamasından “Hemen Kirala” butonuna tıklayarak Bireysel Kiralama yapabilirsiniz.
Kurumsal Kiralama
TikTak'a Kurumsal olarak başvuran firmaların gerçekleştirdiği kiralama işlemidir. TikTak mobil uygulamasından “Kurumsal Kirala” butonuna tıklayarak Kurumsal Kiralama yapabilirsiniz.

TikTak'ta Ücretlendirme

Bireysel kiralama ücreti, seçilen araba segmentine ait dakikalık ücretlendirme ve kiraladıktan sonra kat edilen mesafeye göre değişiklik gösterir. Kurumsal kiralama ücretinde ise ödemeler, her kiralama sonrasında yapılabileceği gibi ön ödemeli paket alımı fonksiyonu ile yapılabilir.

Tiktakın mobil uygulamasını indir, avantajlı fiyatlarla dilediğin kadar kirala, Kiraladığın kadar öde !

Neler Tasarladık?

Bizimle Birlikte Projeler Yapmak İster Misiniz?
Projelerinizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşmanız konusunda size yardımcı ol
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.