uzay
Proje

Hedef Filo TikTak Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Hedef filo ekibinden alınan geri bildirimler doğrultusunda belirlenen kpılarla birlikte, Araç kiralama benchmarkları yapıldı. Deneyimin dinamik ve sürdürülebilir olması için fikir geliştirme çalışmaları yapılarak fonksiyonlar belirlendi. Belirlenen fonksiyonlar kullanıcı deneyimine uygun olarak wireframe aktarıldı ve kullanıcılarla prototip testleri gerçekleştirildi. Test analizleri sonuncunda belirlenen noktalar üzerinden geliştirmeler yapılarak, hedef kitleye uygun dinamik arayüz tasarımı gerçekleştirildi.

Neler Yapıldı?

4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
16
#
Prototipleme
Prototipleme, yayına girmemiş bir web sayfasının modellenmesi, nasıl görüneceği ve çalışacağının gösterildiği ön sürümünün oluşturulmasıdır. Prototip üretip zamandan kazanın.

Neler Tasarladık?