Testlerimizde Katılımcı Olmak İster Misiniz?

Userspots insanı odak noktasında tutarak kullanıcı deneyimi alanında araştırma, tasarım ve eğitim hizmetleri sunan bir tasarım merkezidir. Siz de kullanıcı veri tabanına kayıt olarak deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir ve tasarım sürecine katkı sağlayabilirsiniz.

Online Katılım

Araştırmalara Online Katılım Sağlayabilirsiniz.

Yüz Yüze Katılım

Araştırmalara Yüz Yüze Katılım Sağlayabilirsiniz.

Katılım Ödülü

Deneyimlerinizin Katkısıyla İyileştirdiğimiz Projeler Sonucunda Katılımcılara Çeşitli Ödüller Veriyoruz.

Formu Doldur
katılımcı-form-kullanıcı-deneyimi-userspots-ux-design

Katılımcı Formu

Testlerimize katılımcı olabilmek için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

Deneyimlerinizi paylaşın, birlikte iyileştirelim.

Userspots olarak 10 yılı aşan yolculuğumuzda Türkiye'nin dört bir tarafındaki kullanıcılara temas ediyoruz. İnsanı odak noktasında tutarak kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretmek için uzmanlar tarafından gerçek kullanıcılarla araştırmalar ve testler yapıyoruz. Katılımcı olarak deneyimlerinizi bizimle paylaşın, birlikte iyileştirelim.

650 +
Proje

Araştırma, test, tasarım, inovasyon, optimizasyon ve yazılım alanlarında gerçekleştirdiğimiz yüzlerce proje ile derinleştirdiğimiz uzmanlığımızı yeni iş ortaklarımız ile geliştiriyoruz.

200 +
Marka

Alanında öncü 200'den fazla markanın deneyim tasarımı ortağı olduk. Hep birlikte müşterilerinin ve çalışanlarının hayatlarına değer katan, sektörlerine öncülük eden, iş hedeflerini zirveye taşıyan deneyimler inşa ettik.

2000 +
Görüşme

Yapılan 2000'den fazla görüşme ile kullanıcıları deneyim tasarım sürecine dahil ederek tasarımları beraber iyileştirdik.