uzay
Proje

Mavi Kartuş Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Mavi Kartuş uygulamasının kullanılma gücü ve Mavi'nin online satış gücünü bir araya getirecek yeni bir Mavi uygulaması için çalıştığımız projemizde data analizleri ve global benchmarklar doğrultusunda yeni bir deneyim ve görsel dünya oluşturuldu. Ortaya çıkan ürün Mavi'nin sadakat ve online satış platformlarını bir araya getirerek kullanıcılara tam bir marka deneyimi sunuyor.

Neler Yapıldı?

21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.

Neler Tasarladık?