uzay
Proje

Garanti Bankası Sürdürülebilirlik Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Müşterimiz ile, öncesinde yaptığımız benchmark çalışmalarını da değerlendirdiğimiz co-design workshop çalışmamızda site içerikleri ve yapıları ile ilgili temel kararları aldık. Ardında wireframe ve görsel tasarım çalışmalarımızı tamamladık. Geliştirme sırasında da yazılım ekibiyle etkili çalışmamızı sürdürerek web sitesini yayına aldık.

Neler Yapıldı?

8
#
Co-Design
Co-Design servisi, tasarımcılar, kullanıcılar ve paydaşların bir ürün, hizmet ya da çözüm üretmek/tasarlamak için birlikte çalıştığı bir tasarım yaklaşımıdır. Kullanıcılarınız ile birlikte tasarlayın.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.
21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.

Neler Tasarladık?