uzay
Proje

Garanti Yatırım Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Yatırım müşterilerinin bilgi seviyelerine bağlı olarak sektör ile ilgili bilgiler alabileceği, raporlara filtreler ile ulaşıp abonelik şeklinde düzenli olarak talep edebileceği arayüzler müşteriler ile beraber tasarlandı. Garanti Yatırım'ın, yatırım öncesi, sırası ve sonrasında kullanıcılarının "Yanında Olması" amacı ile mobil ve masaüstü kanallarda ekran wireframe tasarımları tamamlandı ve görsel tasarımlar kurumsal kimlik ve trendler doğrultusunda oluşturuldu.

Neler Yapıldı?

21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
11
#
Derinlemesine Görüşme
Derinlemesine Görüşme, projenin odak konusuyla ilgili (örneğin, kullanım, davranışlar ve alışkanlıklar) birebir ve yüz yüze oturumlarda bu konu hakkında tutum ve davranış toplama amacıyla kullanıcıya sorular sorulan bir araştırma tekniğidir. Bu servisimiz ile müşterilerinizin hikayelerini dinleyin.
8
#
Co-Design
Co-Design servisi, tasarımcılar, kullanıcılar ve paydaşların bir ürün, hizmet ya da çözüm üretmek/tasarlamak için birlikte çalıştığı bir tasarım yaklaşımıdır. Kullanıcılarınız ile birlikte tasarlayın.
15
#
Persona
Persona, ürünün hedef kullanıcısının kurgusal, ancak gerçekçi bir açıklamasıdır. Persona, gerçek bir canlı insan yerine bir arketiptir, ancak personalar gerçek insanların özellikleri ile tanımlanmalıdır. Müşterilerinizi daha iyi tanıyın.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.

Neler Tasarladık?