uzay
Proje

Türkiye İş Bankası İŞ'TE KOBİ Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

İŞ'TE KOBİ web sitesinde mevcut kullanıcı deneyimi incelenerek, site içerisinde belirlenen problemlere yönelik fikir geliştirme ve bilgi mimarisi çalışmaları yapılarak, wireframeler ile deneyim tekrar tasarlanmıştır. Yenilikçi bir arayüz tasarımı ile deneyim zenginleştirildi.

Neler Yapıldı?

19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.
14
#
Netnografi
Netnografi, online platformlar üzerinde yapılan etnografik araştırmalardır. Netnografi ile hedef kitlenizin kim olduğu, hikayeleri, ürün veya servisle deneyimleri topluca konuşmuş oldukları platformlardan toplanabilir. Müşterilerinizin dijital dünyalarına hakim olun.

Neler Tasarladık?