uzay
Proje

Özdilek Web Sitesi ve Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Özdilekteyim.com için yapmış olduğumuz çalışmada, öncelikle responsive web projesi için kullanılan altyapı ve teknik gereksinimlere uygun tasarımlar oluşturuldu. Ardından yaratılan yeni görsel dünya ile giydirdiğimiz bu tasarımlar yazılım aşamasına teslim edildikten sonra mobil ve tablet uygulamalar için uyarlama çalışmaları gerçekleştirildi. Web sitesi ve uygulamanın yurt dışında kodlanması ve servis entegrasyonu sürecine dahil olarak ürünün en doğru şekilde ortaya çıkması konusunda deneyim danışmanlığımızı vermeyi sürdürdük.

Neler Yapıldı?

21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.

Neler Tasarladık?