uzay
Proje

Regal Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Regal web sitesi yapılan araştırmaların ardından ilk aşamada sadece daha iyi bir deneyim sunmak adına yeniden tasarlandı. Yapılan tasarım doğrultusunda, araştırmalarda tespit edilen kullanılabilirlik problemlerinin tamamı ortadan kaldırılarak yeni ürün amacına uygun bir şekilde bir e-ticaret sitesi olarak oluşturuldu ve yayına alındı.

Neler Yapıldı?

21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.

Neler Tasarladık?