Webflow Professional Partner

Görsel Web Geliştirme Platformu:
{ Webflow }

Userspots olarak kendi sitemizi tasarlarken kullandığımız ve kullanmaya devam ettiğimiz, ayrıca müşterilerimize de hizmetini verdiğimiz, favori no-code araçlarımızdan Webflow'u sizlere anlattık!

{ }
</>
< div >
HAKKINDA

Webflow Nedir?

Webflow, bir web sitesi oluşturmak istiyor ama kodlama yapmayı bilmiyorsanız bu bilgiye gerek olmadan da istediğiniz web sitesine sahip olmanızı sağlayan; kendini tanımlama şekliyle bir görsel web geliştirme platformudur.

Tarayıcı tabanlı görsel düzenleme yazılımı altında kullanımı kolay bir arayüze sahip, no-code araç olma özelliğiyle size kodlama eforu harcatmadan, hızlı ve pratik tasarımlarla birlikte profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza ve de çalıştırmanıza olanak tanıyor. Arayüz tasarımı ve düzenlemeleriniz bittiğinde otomatik olarak uygun HTML, CSS veya JavaScript’i oluşturuyor. Sonrasında hayata geçirilmiş bir web sitesi sahibi oluyorsunuz. Aynı hizmeti sunan diğer düzenleyicilere ve içerik yönetim sistemlerine kıyasla daha gelişmiş özellikler ve daha fazla özelleştirme seçenekleri sunması, kısıtlamalara maruz kalmadan oldukça özgün siteler oluşturabilmemizi kolaylaştırıyor. Aslında bu yapıyı, kodlamayı görsel hale getirmek olarak adlandırabiliriz. Biz tasarlıyoruz, Webflow bizim için kodu yazıyor.

Tüm bunları 3 temel adımda gerçekleştirebilirsiniz!Build

Markanızı temsil edecek, üretime hazır e-ticaret veya web sitelerini hiçbir kodlama işlemi yapmadan oluşturabilir, etkileşim ve animasyonlarla ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Launch

İşletmenize uygun ölçekte, Amazon Web Services (AWS) ve Fastly tarafından desteklenen, hızlı, güvenilir ve sorunsuz çalışan web sayfanızı canlıya alabilirsiniz.

Grow

Daha yaratıcı projeler oluşturabilir, SEO araçlarından faydalanabilir, entegrasyonları kullanabilir, Editor olarak projenizin içeriklerini güncelleyerek yeni içerikler üretebilirsiniz.
ÖZELLİKLER

Designer

Kod yazmadan web siteni tasarla!

CMS

İçerik yönetimini görsel tasarımla birleştir!

Editor

İçeriğini dilediğin gibi düzenle!

Interactions

Animasyonlar ve etkileşimler ekle!

Integrations

Webflow'u üçüncü parti uygulamalara bağla!
ÖZELLİKLER
DETAY

Webflow’un Temel Bölümleri

5 temel bölüme ayrılan Webflow’da her bölüm farklı bir amaca hizmet ediyor. Ancak bu platformdan tam anlamıyla verim alabilmek istiyorsanız hepsini tanımanızda ve elbette bir arada kullanmanızda fayda var.

AVANTAJLAr
AVANTAJLAr

No-Code

Kod bilmenize gerek kalmadan ve çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan web sitenizi kurgulayabilirsiniz. Webflow’un, No-code bir araç olması size dikkat çekici, animasyon destekli ve etkileşimli bir web sitesi oluşturma olanağı tanır.

Hız

Uzun sürebilen yazılım süreçlerinin aksine Webflow’un no-code bir araç olarak bize sunduğu en büyük avantaj; projeleri hızlı bir geliştirme süreci ile canlıya alabiliyor olmaktır.
calisma-ortami

Responsive Web Tasarımı

Zengin template seçeneklerine sahip olan Webflow, tamamen mobil uyumludur. Sayfalarınızın çeşitli cihazlarda ve ekran boyutlarında minimumdan maksimum ekran boyutuna uyum sağlar bu sayede size ekstra zaman kaybettirmez, optimizasyon için çaba sarf etmenize gerek kalmaz çünkü bunu kendi içerisinde çözer.

Zengin Plan Seçeneği

Ücretli seçenekleri olduğu gibi, ücretsiz olarak da birçok özellikten faydalanabileceğiniz Webflow, projenizin türüne ve bütçenize uygun bireysel ya da takım çalışması için birçok planı size sunar.
pandemi-sürecinde-tasarımcılar-userspots-bülten-ux-kullanıcı-deneyimi-tasarımı

Güvenlik

Webflow,  tüm değişiklikleri yedekleme ve sürüm oluşturmanın yanı sıra uygun temel güvenlik kontrollerine de sahiptir. Her plan ücretsiz SSL sertifikası ile desteklenir.

Backup

Webflow’un backup özelliği ile yaptığınız her değişikliği server’da kayıt altına alması sayesinde projeniz içerisinde yaptığınız bir düzenleme ya da herhangi bir aksilik yüzünden kaybolan/silinen modülünüzün önceki versiyonlarına dönmek çok kolay bir hal alıyor!
duygular
DEZAVANTAJLAr
DEZAVANTAJLAr

Sınırlı Kod Özelleştirmesi

Webflow oldukça geniş tasarım yetkinliklerine sahip olsa da eğer karmaşık düzeyde etkileşim ve özelleştirmeler arıyorsanız başlangıç seviyesindeyken kafanız biraz karışabilir. İnternette Webflow’a özel kodlu çözümler bulabilirsiniz fakat kullanabilmek için en azından temel düzeyde kod okur yazarlığınızın olması gerekir.

Öğrenme Sorumluluğu

Webflow çok sayıda özellik sağladığı için elbette kullanıcının keşfetme sürecine başlamadan önce bir öğrenme sürecinden geçmesi gerekiyor. Dezavantajı avantaja çevirebilmek içinse Webflow, zengin ve eğlenceli video eğitim içerikleri ve kaynaklarıyla öğrenme sürecinizin kısalmasına yardımcı oluyor.
stres-ve-verimlilik

Verilerin Cloud’da Tutulması

Verilerin Cloud’da tutulması oldukça işinizi kolaylaştıran ve pratikleştiren bir özellik olsa da bazı proje sahipleri verilerini paylaşmak istemeyebilir. Ya da politikaları gereğince kurumlar bu tür uygulamaların altında bilgilerini barındırmak istemeyebilir böyle bir durumda da süreç uzayabilir.

Tasarımcıların Eş Zamanlı Çalışamaması

Bir plan satın aldığınızda Editor hesabı minimum 3 kişiye kadar imkan sağlarken Designer olarak her zaman 1 kişiyle sınırlıyor. Website ya da ürün geliştirirken ekip içerisinde farklı kişilerin yaptığı tasarımları/düzenlemeleri webflow ile canlıya almak istediğimizde projeye 1 kişinin girerek, eş zamanlı çalışmayı mümkün kılmaması çok büyük bir dezavantaj oluyor.
yasam-dengesi
Kaynaklar

Şablonlar

“Zamanım kısıtlı, hızlı çözümler arıyorum” diyorsanız Webflow’un geniş yelpazede; ücretli ve ücretsiz olarak sunduğu template seçeneklerine göz atın. Tasarımcılar için template kullanmak dışardan bazen kolaya kaçmak ya da sıradan olmak gibi görünebilir ancak Webflow bu önyargıları ortadan kaldırıyor. Kod bilmek zorunda olmamanıza karşın satın aldığınız template’leri renk, tipografi, görsel ve daha birçok farklı özellikle değiştirip özelleştirebilirsiniz. Kopyaladığınız template’e kendi dokunuşunuzu da ekleyerek kimsede olmayan bir tasarım elde edebilirsiniz. Bu sayede kendi zevkinize göre veya müşterinizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapabilir ve mobil cihazlara da optimize edebilirsiniz.

Webflow Templates
Webflow Şablonları
Popular Templates
Webflow Şablonları
Webflow Showcase
Webflow Şablonları
/RESOURCES

Eğitimler

Webflow’un, internet sitenizi kod yazmadan ve kolaylıkla kurabileceğiniz bir araç olduğundan bahsetmiştik. Buna karşın çok fazla tasarım aracı ve özelliğinin olması karmaşaya yol açabileceğinden öğrenme gereksinimini artırıyor. Ancak endişelenecek hiçbir şey yok. Çünkü Webflow’un internet sitesinde size sağladığı her seviyeden ve neredeyse tüm tasarım araçlarını tek tek anlattığı onlarca eğitimi mevcut. Hem video eğitimi olarak takip edebileceğiniz hem de yazılı bir kaynak olarak elde edebileceğiniz bu eğitimlerle eğlenerek öğrenmeye ve ileri düzeyde Webflow kullanıcısı olmaya hazır olun! Aynı zamanda Userspots’un No-Code Video Eğitimi’ni alarak No-Code dünyasına giriş yapıp, Webflow tasarım araçlarından, entegre olduğu uygulamalara kadar birçok konuyla alakalı derinlemesine fikir sahibi olabilirsiniz!

Webflow Eğitimi
Userspots Akademi
No-Code Video Eğitimi
Userspots Akademi
UX Araçları Video Eğitimi
Userspots Akademi
Tool of the Week - Webflow
Userspots Spaceclub
Tool of the Week - Webflow CMS
Userspots Spaceclub
Tool of the Week - Webflow Templates
Userspots Spaceclub
Webflow University
Öne Çıkan Eğitim Kaynakları
Flowmingo
Öne Çıkan Eğitim Kaynakları
Webflow
Öne Çıkan Youtube Kaynakları
Pixel Geek
Öne Çıkan Youtube Kaynakları
Design Pilot
Öne Çıkan Youtube Kaynakları
Finsweet
Öne Çıkan Youtube Kaynakları
Flux
Öne Çıkan Youtube Kaynakları
Experts

"Webflow Experts" olarak Webflow'un profesyonel uzmanları arasına Türkiye'den katılan ilk ve tek şirket olduk!

Siz de yazılım geliştirme süreci olmadan, sadece tasarımcılarımız tarafından; hızlı, güvenilir, size özel bir web tasarım sitesine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve "Webflow Servisi"mizi deneyimleyebilirsiniz.

EKİBİMİZ
Mustafa Dalcı
Mustafa Dalcı
Mustafa Dalcı
#
UX Consultant - CEO
Gizem Uçar
Gizem Uçar
Gizem Uçar
#
Webflow Designer
Mine Batur
Mine Batur
Mine Batur
#
Product Manager
Emre Saçkesen
Emre Saçkesen
Emre Saçkesen
#
Javascript Developer
İpek Karaoğlu
İpek Karaoğlu
İpek Karaoğlu
#
UX & Webflow Designer
Kıvılcım Çağatay
Kıvılcım Çağatay
Kıvılcım Çağatay
#
UI & Webflow Designer
Doğuş Bayraktar
Doğuş Bayraktar
Doğuş Bayraktar
#
UX & Webflow Designer

Bültenler

Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlası hakkında içerikler paylaşıyoruz.
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.