uzay
Proje

MNG Kargo Web Siteleri Uzman Analizi ve Çalışan Platformu Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

MNG Kargo web siteleri ana sayfa, kargo takibi, kurye çağırma gibi ekran ve akışlarda 10 adet sezgisel analiz maddesi altında incelendi. 3 global ve 2 yerli rakip analizi ile desteklenerek sunumlaştırıldı. Ayrıca MNG Kargo çalışanlarının performans görüntüleme, araç kiralama, talep takibi gibi işlemleri yapabildikleri MNG Kargo platformu masaüstü, tablet ve mobil wireframe tasarımları çalışıldı.

Neler Yapıldı?

18
#
Uzman Analizi
Uzman Analizi, bir arayüzün, bir araştırmacı tarafından önceden belirlenmiş kullanılabilirlik kuralları setlerine göre test edilip; eksikliklerinin, hatalarının ve iyi yönlerinin ortaya çıkartılmalarını sağlayan araştırma tekniğidir.
4
#
Benchmark
Diğer ürünlerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir. Dünyanızı genişletin, rakiplerinizin önüne geçin.
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
10
#
Bağlamsal Görüşme
Bağşamsal Görüşme, son kullanıcının kendi ortamında gerçekleştirilen bir konu çerçevesinde kullanıcı davranışları ve tutumları hakkında veri toplamak amacıyla yapılan görüşmelerdir. Bu servisimiz ile müşterinizin hayatına dahil olun.

Neler Tasarladık?