Eğitim Kaynakları

Userspots Akademi'deki eğitimlerimize yönelik hazırladığımız makale ve video kaynaklarımızı bu sayfada derledik ve sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz dokümana ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli!

UI Eğitimi Kaynakları

Arayüz tasarımının temel teorik bilgilerini, kullanıcı dostu arayüzlerin nasıl üretildiğini, pratik noktalarıyla birlikte tüm tasarım sürecini öğrenme konusunda meraklıysanız UI odaklı içeriklerimizi okumalısınız.

Start-Up'lar için UX Kaynakları

Belli bir büyüme elde etmiş, ortaya sunduğu ürünün gerçekten problemi çözdüğünü kanıtlamış ve daha da büyümek isteyen Start'Up'lara yönelik iş kolaylaştıran, kullanıcı odaklı yöntemleri burada topladık.

Uygulamalı Figma Eğitimi Kaynakları

Arayüz tasarımı projelerinizi keyifli bir çalışmaya dönüştüren Figma uygulaması ile neler yapabileceğinizi, uygulamanın sunduğu özellikleri ve bir tasarımcı olarak bilmeniz gereken daha birçok yönünü buradan keşfedebilirsiniz.

Design Thinking Eğitimi Kaynakları

Tasarım Odaklı Düşünme metodolojisini tanıma, buradan hareketle insan ihtiyaçlarını odağına alan, yenilikçi ürün-servis ve sistemler geştirebilme fikri ilginizi çekiyorsa öğrenmeye bu kaynaklarımızla başlayabilirsiniz.

UX Araştırma Yöntemi Kaynakları

Tasarımda kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak için birçok kalitatif ve kantitatif araştırma tekniğe başvuruyoruz. Teknikleri neden ve nasıl uyguladığımıza, araştırma sürecinin nasıl ilerlediğine dair sorularınız varsa yanıtları bu kaynaklarda.

Müşteri Deneyimi Sertifika Programı Kaynakları

Müşteri Deneyimi hem şirketleri hem de bireyleri yakından etkileyen bir deneyimdir. Bu deneyimin ne olduğuna, önemine, nasıl oluşturacağınıza, nasıl yöneteceğinize ve geliştireceğinize dair bilmeniz gerekenleri derledik.

Etkili İletişim için Görsel Düşünme ve Sunum Eğitimi Kaynakları

Disiplinlerarası bir iş dünyasında çalışıyoruz ve fikirlerimizi aktarmanın en sağlıklı yolu etkili bir iletişim kurmaktan geçiyor. Bu kaynaklara göz atarak görsel düşünme kabiliyetinizi geliştirebilir, etkili bir sunum tasarlamanın ipuçlarını keşfedebilirsiniz.

One Day Customer Journey Map Eğitimi Kaynakları

Müşteri Deneyimini iyi bir şekilde yönetmek istiyorsanız "Müşteri Yolculuk Haritaları"nı a'dan z'ye biliyor olmalısınız. Neden ve nasıl tasarlandığını, bize ne gibi faydalar sunduğunu ve tüm detaylarını anlattığımız içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yakın Tarihte Gerçekleşecek Diğer Eğitimlerimiz

Tüm Eğitimlerimizi İnceleyin

Bilgi Almak İster Misiniz ?

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.