Liste

Abone Olmanız Gereken 18 Newsletter

Yazar
Günay Aker
İnternette o kadar çeşitli ve değerli bilgiler dağınık halde duruyor ki hepsini web siteleri üzerinden takip etmek neredeyse imkansız hale geldi. Bizde bu karışıklığa çözüm olan ve beğendiğimiz newsletter'ları sizler için listeledik.
USERSPOTS BÜLTEN
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
Aramıza hoş geldin! Yeni bültenlerimiz de görüşmek üzere...
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Abone Olmanız Gereken 18 Newsletter

newsletter

İnternette o kadar çeşitli ve değerli bilgiler dağınık halde duruyor ki hepsini web siteleri üzerinden takip etmek neredeyse imkansız hale geldi. Ortaya çıkan bu bilgi kaosun içinden bazı newsletter’lar ortaya çıktı ve belirli konular özelinde çok güzel ve doyurucu içerikler oluşturuyorlar. Abonesi olduğumuz ve beğendiğimiz newsletter'ları sizler için listeledik :)

Product Hunt

product-hunt

Birçoğunuzun bildiğinizi ve abone olduğunuzu biliyorum fakat bilmeyenler olabilir. Burası Dijital ürünlerin lansmanının yapıldığı ve üyeler tarafından günlük olarak oylanıp ön plana çıkartıldığı bir platform. Yeni dijital ürünleri kaçırmamak bültenlerine abone olabilirsiniz.

IoX Digital

iox-digital

IoX Digital, bir fikirden veya müşteri probleminden yola çıkarak yeni ürün/servis/arayüz üretimi üzerine çalışmaktadır. Türkiye'den ve Dünya'dan inovatif örnekleri bulabileceğiniz e-mail bültenine abone olabilirsiniz.

Sidebar

sidebar-io

Haftaiçi 5 gün sadece UX/UI odaklı içerikler paylaşan bir e-mail bülteni.

Hey Designer

heydesigner

Ürün yöneticileri, kullancı deneyimi uzmanları ve front-end geliştirciler için tasarım odaklı günlük paylaşımlar yapan bir bülten.

Aposto

aposto

Birçoğunuzun bildiği bir bülten olan Aposto, her sabah 5 dakikalık piyasalar, iş dünyası, teknoloji, politika, kültür & sanat, spor konularında özet haberler gönderen bir bülten.

Jakub Linowski

jakub-linowski

Arayüzler üzerinde yapılan çeşitli A/B testlerini gönderen çok faydalı bulduğum bir bülten.

The Hustle

the hustle

The Hustle, çeşitli teknoloji kategorilerinde atıştırmalık, hızlı haberler sunan günlük bir haber bültenidir. Teknoloji, hisse senetleri ve temelde diğer her türlü işletme - haber değeri yüksek bilgiler paylaşmaktadır.

Jacob Nielsen

Jacob Nielsen

Dünyada kullanılabilirlik üzerine yapılan en kapsamlı araştırmalara sahip olan NN Group’un listesine mutlaka abone olmalısınız.

James Clear 3-2-1

James Clear 3-2-1

James Clear Girişimci, yazar ve fotoğrafçı olan James Clear teknoloji gündemi üzerine çok güzel araştırmalar ve eleştrilere sahip bir bülten hazırlıyor. Web üzerindeki kelime başına en çok bilgi barındıran bülten olma idaasına sahip.

Seth Godin

seth godin

Seth Godin’i mutlaka tanıyorsunuzdur. Pazarlama ve işletme konularında uzman olan Seth’in bültenine mutlaka göz atın.

Noah Kagan

Noah-Kagan

Dev Sumo Group’un kurucusu, Facebook’un 30. Çalışanı, girişimciler ve ürün sahipleri için için tavsiyelerini paylaştığı bültene mutlaka bir göz atın.

10wordsio

10wordsio

Hergün 10 tane startup ve uygulamaları paylaşan bir bülten. Mutlaka kullanacağınız yeni bir tool oluyor, göz atın.

Dense Discovery

dense discovery

Üretken üzerine tecrübeler, ilham alabileceğiniz ve eleştirel düşünmenize yardımcı olan haftalık bir bülten. Beğendiğim bültenlerden birisi.

Fırat Demirel - Girisimler.Net

firat-demirel

Girişimcilik ekosisteminin yakında tanıdığı Fırat, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla kaliteli bir içerik platformu yönetiyor bülteninde değerli bilgiler paylaşıyor.

GrowthRocks

growthrocks

Bir Growth ajansı olan Growth Rocks’ın büyüme üzerine yapılan A/B testlerini ve gerçek case’leri paylaştıkları bir bülten. Bazı case’ler işiniz ile uyuşabilir ve deneyebilirsiniz, mutlaka göz atın.

Exploring Topics

Exploring-Topics

Son zamanlardaki yeni pazar fırsatlarını, trend olan konuları, yeni teknolojiyi, yeni başlangıçları ve daha fazlasının paylaşıldığı bir bülten.

Trend Watching

Trend-Watching

Trendler ve öngörüler hakkında anlamlı yenilikler paylaşan bir bülten çeşidi.

Designernews

Designernews

Tasarım ve teknoloji profesyonellerinin paylaşımlar yaptığı bir topluluktur ve bu konulardada güzel içerikler de içeren bir bülten hazırlıyorlar.

Abone Olmanız Gereken 18 Newsletter
Abone Olmanız Gereken 18 Newsletter
Hazırlayan;
Optimization Specialist
Günay Aker
Oluşturulma Tarihi
07/2020
Güncellenme Tarihi
07/2022
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.