Ekipten

Jr. UX Designer'ın 2. Sezonundaki En İyi Görselleştirmeler

Yazar
Arda Öztürk
“Görselleştirme”nin, hem JR UX Designer adayları hem de tasarımcılar için, tasarım sürecindeyken paydaşlarla daha iyi iletişim kurulmasını sağlayabileceği temel bir özellik olduğunu düşünüyoruz. JR UX Designer'ın 2. sezonuna, katılımcıların bu konuda kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli görevler ekledik. Bu içerikte ise katılımcıların bu görevlere yönelik hazırladığı en iyi görselleştirme örneklerini derledik.
USERSPOTS BÜLTEN
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
Aramıza hoş geldin! Yeni bültenlerimiz de görüşmek üzere...
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jr. UX Designer 2. Sezon’da En İyi Görselleştirmeler


JR UX Designer'ların portfolyo eksikliklerini giderebilmek adına oluşturduğumuz Jr. UX Designer serüvenimizin ikinci sezonuna Hazırlık Haftası (Case Zero) ile temelden sağlam bir giriş yapmak istedik.


“Görselleştirme”nin, hem JR UX Designer adayları hem de tasarımcılar için, tasarım sürecindeyken paydaşlarla daha iyi iletişim kurulmasını sağlayabileceği temel bir özellik olduğunu düşünüyoruz. 

Katılımcıların kendilerini bu konuda geliştirebilmeleri ve kendilerine bu konuda bir şeyler katabilmeleri için; içinde 10 tane görevin olduğu bir Miro board hazırladık.


Şimdi sizlerle bu görevlere istinaden katılımcılar tarafından düzenlenen en iyi “Görselleştirme” örneklerini paylaşacağız. Görselleştirme nedir, nasıl yapılır konusunu ayrıntılarıyla merak ediyorsanız bu konuyu anlattığımız rehber içeriğimize göz atabilirsiniz.

ChewBubbleGum


G.Aca

The Last Designer

Obi-Wan Designo

Stormflowper

co-yoda

Chewbacca Map

CAN SOLO

Me2-U2


Boba Fettch

Apollo11


Dark Moder


Accept Wookiees

DarXIde


Jr. UX Designer'daki Çalışmalar
Jr. UX Designer'ın 2. Sezonundaki En İyi Görselleştirmeler

Hazırlayan;

Arda Öztürk

Oluşturulma Tarihi
08/2020
Güncellenme Tarihi
08/2021
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.