Userspots Akademi Nedir?

Userspots Akademi Nedir?

Userspots Akademi, Userspots tarafından kurulmuş olup, bireylere iş yaşantılarında hayat boyu öğrenme imkanı sunan ve bu öğrenme ortamında, alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenlerle çalışarak bireylerin uzmanlaşmalarını sağlayan bir akademidir.

Userspots Akademi’de; katılımcıların evden, iş yerinden, yoldayken ve kısacası mekan kısıtı olmadan her yerden katılabilecekleri online ve video eğitim programları bulunmaktadır. Kullanıcı deneyimi alanında çeşitli ve kapsamlı eğitim programları olup her seviyeden katılımcıya hitap eder. Kariyerlerine başarılı bir şekilde yön vermek isteyen kişiler kendilerine uygun olan eğitim programına katılabilirler. Sadece teorik bilgilerle kısıtlı olmayıp katılımcıların aktif katılımını sağlayan eğlenceli workshop’larla birlikte deneyimlerini zenginleştirmelerini hedefleyen bir eğitim anlayışına sahiptir.

Userspots Akademi bünyesinde verilen eğitimler:

UX Camp eğitimi, Tasarımcılar İçin Veri Video Eğitimi, Design Sprint İle UI/UX Eğitimi, Design Thinking Eğitimi, UX Okulu, JR. UX Designer Eğitimi, Advanced UX Eğitimi, İçerik Tasarımı ve UX Writing Eğitimi, Ürün Geliştirme ve İnovasyon Video Eğitim Programı, No-Code Video Eğitimi gibi ve daha pek çok konuda eğitim içerikleri vardır.

Kurumsal eğitimler, kurumsal şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir.

Userspots Akademi Nedir?
Sonraki İçerik
Önceki İçerik

İlgili Diğer İçeriklerimiz

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yakın Tarihte Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

Tüm Eğitimlerimizi İnceleyin
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.