Space Club Nedir?

Space Club Nedir?

Space Club, Userspots tarafından oluşturulan, kullanıcı deneyimi tasarımı, teknoloji ve trendler hakkında çeşitli bilgilendirici ve eğlenceli içeriklerin yer aldığı, üyelerin paylaşım yapabildiği, pek çok kaliteli bilgi ve eğitime tek bir adresten ulaşmayı sağlayan bir sosyal paylaşım platformudur. 

Space Club’a katılan kişiler UX ile ilgi duydukları pek çok konuda eğitim ve içerik bulabilme, kendi ağlarını oluşturma, duyurularını yapabilme, yorumlardan fikirlerini paylaşabilme fırsatına sahip olmaktadırlar. “Haftanın Tool’ları” başlığı altında çeşitli tool’ları öğrenip uygulamalı workshopları deneyimleyerek, eğitimcilere sorular iletebilmektedirler. Hiçbir eğitime katılmadan üye olanlar, katılmak isteyebilecekleri eğitimleri burada inceleyebilmekte, ekiple tanışma fırsatına sahip olmaktadırlar. Userspots Akademi’ye dahil olup aldıkları eğitimlerle Space Club’a katılan kullanıcılar burada, eğitimleri başlamadan  eğitim öncesi kaynaklardan faydalanabilmekte, ödev ve proje süreçlerini, ders katılım bağlantılarını bulabilmektedirler. Space Club Pro üyesi olan kullanıcılar ise bir yıl boyunca özel içeriklere ulaşabilme, indirimli eğitim satın alma gibi ayrıcalıklara sahip olmaktadırlar. Özel olarak hazırlanmış video eğitimleri, kariyer yolculuğunda profesyonelleşmek isteyenlere destek sağlamaktadır.

Katılımcı, “Kendini Tanıt” bölümünden herkese kendini tanıtarak Space Club yolculuğuna başlayabilmektedir. Çeşitli etkinlikler ile Space Club üyeleriyle sürekli etkileşim içinde olabilirsiniz.

Space Club Nedir?
Sonraki İçerik
Önceki İçerik

İlgili Diğer İçeriklerimiz

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yakın Tarihte Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

Tüm Eğitimlerimizi İnceleyin
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.