UX Okulu Nedir?

UX Okulu Nedir?

UX Okulu, Userspots tarafından oluşturulan, kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda öğrenme ilgisi ve isteği olan herkesi en temelden başlayıp ileri seviyeye giden dersleriyle sekiz ayda UX profesyoneli haline getirmeyi amaçlayan çok kapsamlı bir eğitim programıdır. 

UX Okulu programına başvurular üç dönemde yapılır. Her dönem belirli sayıda katılımcı programa kabul edilir.  Kabul edilen katılımcılar eğitim süresince yapılan projeler, görevler ve staj imkanları ile profesyonel dünyada karşılarına çıkabilecek her duruma hazır hale gelerek bu programdan mezun olurlar. Bu süreçte katılımcılar; dersler dışında Space Club Pro üyeliği, U-21 görev programı, 2 Aylık Userspots stajı ve alanında uzman mentorlarla yapılan mentorluk seansları gibi imkanlarla kariyer yolculuğuna sağlam adımlarla başlamaları için desteklenir. 

Dersler; Desing Thinking Eğitimi ile tasarımcı gibi düşünme teknikleri öğretilerek en temelden başlar. UX Araştırma Eğitimi, UX Eğitimi, UI Eğitimi, Uygulamalı Figma Eğitimi, Advanced UX Eğitimi ile devam eden bu süreç uzman eğitmenler eşliğinde tamamlanır.

UX Okulu Nedir?
Sonraki İçerik
Önceki İçerik

İlgili Diğer İçeriklerimiz

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yakın Tarihte Gerçekleşecek Eğitimlerimiz

Tüm Eğitimlerimizi İnceleyin
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.